Odstąpienie od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy

Klient, będący Konsumentem zgodnie z Ustawą może odstąpić od umowy sprzedaży Towarów zawartej za pośrednictwem E-Sklepu na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie 14 dni od dnia doręczenia Towaru Klientowi. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu przed jego upływem.

Zwracany towar, wraz z załączonym do niego paragonem fiskalnym lub fakturą VAT, należy odesłać na adres :

 Salon Mody JULIA

ul. Staromiejska 15 F/1

84-300 Lębork

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru  (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, w każdym przypadku nie później niż 10 dnia od dnia potwierdzenia otrzymania przez nas zwrotu. Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy pomocy przelewu bankowego z konta Sklepu Internetowego na konto bankowe podane przez Klienta.

Proszę odesłać rzecz lub rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Nie odbieramy paczek za pobraniem. 

pixel